Baloniki reklamowe – z czego się je produkuje?

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Baloniki są produktami, które doskonale sprawdzają się w roli nośnika reklamy. Ze względu na dużą powierzchnię, umieścić można nich zarówno logo marki, jak i jej slogan reklamowy, dane teleadresowe czy ciekawą grafikę. Taki gadżet umieścić można na stoisku na branżowej konferencji lub targach lub rozmieścić na terenie, na którym odbywa się impreza plenerowa typu koncert, piknik lub festyn. Dostępne na rynku balony różnić mogą się od siebie między innymi wielkością, materiałem wykonania, kolorem czy kształtem. W jaki sposób należy je pompować, by prezentowały się efektownie i zachowały swój estetyczny wygląd przez długi czas?Baloniki reklamowe produkuje się między innymi z folii. W jaki sposób należy dmuchać tego typu produkty? Na końcu każdego z nich znajduje się niewielki otwór, który należy wcisnąć na cypel, który wystaje z butli z helem. Trzymają jedną ręką szyjkę balonu dookoła niego, drugą ręką wciskamy zawór w taki sposób, by zaczął on wypełniać balon helem. W momencie, w którym zostanie on napełniony, zsuwamy końcówkę z butli i ściskamy w taki sposób, by się zakleił.

Baloniki reklamowe lateksowe należy w pierwszej kolejności nieco rozciągnąć. W tym celu można je na na przykład lekko nadmuchać powietrzem. Następnie, do wnętrza wkładamy niewielką porcję uszczelniającego preparatu hi-float i rozprowadzamy go po wewnętrznej części balonu. Produkt ten sprawi, że gadżet przez dłuższy czas będzie unosić się w powietrzu. Wykonane z lateksu balony pompować można także bez zastosowania wspomnianego żelu, lecz wówczas, zamiast około 2 tygodni, zachowa on swój efektowny wygląd przez zaledwie 3 do 5 dni. Taki gadżet napełnia się w identyczny sposób co ten, który wykonany został z folii.

Czy warto dmuchać baloniki reklamowe z pomocą butli. Produkt o pojemności 0,25 m3 w zupełności wystarczy do napełnienia 30 balonów o średnicy 9 cali,  20 balonów o wielkości 10 cali, 15 balonów dużych na 12 cali oraz 12 balonów mających średnicę 18 cali. Tego typu butla idealnie sprawdzi się u osób, które regularnie organizują różnego rodzaju eventy.